top of page

Başrolde olacağınız bir eğitim, seminer, atölye fikri kulağa nasıl geliyor?

Peki etkileşimi ve paylaşımı bol, keyifli eğlenceli, dolu dolu bir deneyim yaşamak?

Doğaçlama; önceden düşünmeden ve planlamadan harekete geçerek içinde bulunduğun anda yaptığın ve olduğun her şeydir. Kostüm, dekor, metin olmadan gerçekleştirilir ve tekrarı yoktur. Katılımcıların etkisiyle şekillendiği için sürprizlere açıktır, yaratıcı anlar barındırır ve çok eğlencelidir.

 

Bu çalışmalarda katılımcıların problem çözme, aktif dinleme, topluluk önünde rahat davranma, işbirliğine istekli olma, takımın parçası olma, yenilikçi ve yaratıcı olma, vücut dilini ve ses tonunu etkin kullanma, daha az yargılayıcı olup yargılanmaktan korkmama, güçlü iletişim kurma, hata yapmaktan korkmama, daha iyi seçimler yapma gibi konularda gelişme gösterdiği gözlemlenmektedir.

Katılımcının kendini tanıyıp yaratıcılığının farkına varması, iletişim kaslarını geliştirmesi ve takımın parçası olduğunu görebilmesi için gereken sosyal ortamın oluşmasında doğaçlama etkili bir aktarım yöntemidir.

Bu özel deneyimi ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda şirket genelinde, departman veya bölüm özelinde, yönetim ekiplerinde proje bazlı olarak farklı şekillerde konumlandırıyoruz.

Samimi ve güçlü bağlar kurulması, neşeli çalışma ortamı, kişiler arası çatışmalarda azalma, katılımcıları saran pozitif enerji ve birlikte hareket etme duygusu en önemli vaatlerimizdir. 

Edited Image 2016-01-27 14-33-11_edited.
bottom of page